Среда, 23. септембар 2020.
19 – Свечано отварање Фестивала и прва такмичарска пројекција (микро, мини и кратки филм)

Четвртак, 24. септембар 2020.
13 – Филмско стваралаштво деце и омладине – прва такмичарска пројекција
20 – Друга такмичарска пројекција (микро, мини и кратки филм)

Петак, 25. септембар 2020.
13 – Филмско стваралаштво деце и омладине – друга такмичарска пројекција
20 – Трећа такмичарска пројекција (микро, мини и кратки филм)

Субота, 26. септембар 2020.
16 – Четврта такмичарска пројекција (микро, мини и кратки филм)
19 – Пета такмичаска пројекција (микро, мини и кратки филм), жирирање и проглашење победникa
21 – Ревијални програм

  1. NEŠTO GLUPO I BRZO, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 02:26)
  2. RETURN TO YOUTH, Mihailo Božović (Srbija, UK | Serbia, UK, 03:30)
  3. PRKOSNA KRUŠKA, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 00:52)
  4. COOKING TARANA, grupa autora | group of authors (Srbija| Serbia, 01:59)
  5. DUGA BEZ BOJA, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 02:24)
  6. ŠAF U DOBA KORONE, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 01:27)
  7. LUDA ŽURKA, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 02:41)
  8. KLIMATSKE PROMENE, grupa autora | group of authors (Srbija | Serbia, 02:53)
  9. JAJA, grupa, autora | group of authors (Srbija | Serbia, 00:23)
  10. IGRA, Selena Stefanović 02:02 Srbija | Serbia
  11. OVDE TREBA NAPRAVITI MALO REDA, Jakov Popov (Srbija | Serbia, 08:29)
  12. MI ŽIVIMO U SREMSKIM KARLOVCIMA, Jakov Popov (Srbija | Serbia, 01:40)
  13. BORA, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 02:10)
  14. ADVENTURES OF LITTLE JUJU, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 01:51)
  15. BIOLOGICAL WASTE, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 03:37)
  16. IN SEARCH FOR BURIED TREASURE, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 02:21)
  17. POWER, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 03:54)
  18. ALEX, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 10:06)
  19. THE BLIND, Lucija Petkoviček (Hrvatska | Croatia, 02:03)
  20. DISTRACTIONS, grupa autora | group of authors (Hrvatska | Croatia, 06:37)
  21. FIRST THEY CAME…, Josip Skledar, Jurica Nikolić (Hrvatska | Croatia, 01:10)
  22. IME MI JE MARA, Marina Bebek (Hrvatska | Croatia, 06:38)
  23. THROAT SINGING IN KANGIRSUK, Eva Kaukai, Manon Chamberland (Kanada | Canada, 03:27)
  24. GRANDPA’S BIRTHDAY, Jasmine Ko, Nathan Ko (Južna Koreja | South Korea, 04:34)
  25. STORIES OF OLD PHOTOS, grupa autora | group of authors (Rusija | Russian Federation, 06:00)
  26. ČVAKAJ I ANIMIRAJ, grupa autora | group of authors (Severna Makedonija | North Macedonia, 04:00)
  27. STORIES WITH THREADS, grupa autora | group of authors (Brazil | Brazil, 02:00)
  28. BE FREE, Hugo Gehr (Španija | Spain, 06:23)
  29. DREAM TO LIVE, Leo Humphreys (Španija | Spain, 08:33)
  30. SEEKING REFUGE, Bianca Osuna (Španija | Spain, 05:00)
  1. DIVLJAČ, Bojana Babić (Srbija | Serbia, 16:18)
  2. OLOVKA, DEČAK I SAN, Miroslav Lj. Jelić (Srbija | Serbia, 9:00)
  3. BIO DVAPUT JEDAN KRALJ, Vojin Vasović (Srbija | Serbia, 14:10)
  4. ŽELJE, Pavle Korać (Crna Gora | Montenegro, 2:46)
  1. SVETLOSTI I SENKE, Rastko Ćirić (Srbija | Serbia, 10:18)
  2. ŽMURKE, Olja Pokrajac (Srbija | Serbia, 15:00)
  3. SMRT MAJKE JUGOVIĆA, Mihajlo Dragaš (Srbija | Serbia, 13:00)
  4. TRKIJA, Marija Vulić (Srbija | Serbia, 07:05)
  5. MALIŠAN, Danilo Bećković (Srbija | Serbia, 13:00)
  6. STARAC I KUTIJA, Miroslav Lj. Jelić (Srbija | Serbia, 12:00)
  7. DEV9T, Anamarija Matić (Srbija | Serbia, 13:45)
  8. THE EAR, Petr Skvortsov (Rusija | Russian Federation, 11:00)
  9. DELIVERY SERVICE, Vladimir Koptsev (Rusija | Russian Federation, 13:10)
  10. MY MOM IS (NOT) THE BEST, Irina Sadchikova (Rusija | Russian Federation, 13:00)
  11. THANK YOU, COACH!, Nikita Tarasov (Rusija / Russian Federation, 09:10)
  12. ODRASTI U MALO DRVO, Naomi Ribić (Hrvatska | Croatia, 05:40)
  13. JEŽ BODLJIKAVKO, Tihoni Brčić (Hrvatska | Croatia, 06:45)
  14. THEM, Robin Lochmann (Nemačka | Germany, 15:00)
  15. STUMBLING STONES, Reza Sam Mosadegh (Nemačka | Germany, 13:18)
  16. THE CLOCK STRIKES ONE, Fabian Gruber (Nemačka | Germany, 13:39)
  17. W, Stelios Koupetoris (Grčka | Greece, 06:00)
  18. BATHTUB BY THE SEA, Ole-André Rønneberg (Norveška | Norway, 14:45)
  19. STAY AWAKE, BE READY, An Pham Thien (Vijetnam | Vietnam, 14:07)
  20. IN THE NIGHT, Thibaut Buccellato (Francuska | France, 06:04)
  21. O28, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 05:18)
  22. BLACK LEAD, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 06:27)
  23. TROIS FRANCS SIX SOUS, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 06:33)
  24. AN EXEPTIONAL DAY, Cedrick Spinassou (Francuska | France, 04:14)
  25. THE LAST OF THE LAST, Guillain Patrice (Francuska | France, 08:00)
  26. LAY THEM STRAIGHT, Robert Deleskie (Kanada | Canada, 10:33)
  27. GOLDEN MINUTES, Saulius Baradinskas (Litvanija | Lithuania, 10:13)
  28. COMMUNITY GARDENS, Vytautas Katkus (Litvanija | Lithuania, 15:00)
  29. FIRE ESTINGUISHER, Rodrigo Sopeña, Joana Solnado (Španija | Spain, 04:13)
  30. THE WOMAN OF THE HOUSE, Felipe Espinosa (Španija | Spain, 13:29)
  31. EDEN, Rodrigo Canet (Španija | Spain, 03:59)
  32. MATEO’S MOTHER, Aitor Arregi, Jose Mari Goenaga (Španija | Spain, 15:00)
  33. POLAROIDS. THE WAREHOUSE OF MEMORY, Josu Venero (Španija | Spain, 07:10)
  34. WHENCE COMES THE RAIN, Elio Quiroga (Španija | Spain, 04:01)
  35. MATCHES, Géza M. Tóth (Mađarska | Hungary, 11:25)
  36. SOFIA & MAX, Yuri D. Brown (Belgija | Belgium, 07:10)
  37. PAPER KITE, Assia Kovanova (Bugarska | Bulgaria, 08:20)
  38. ARCHIPAPER, Rafal Barnas (Poljska | Poland, 04:05)
  39. WHO COMES UP?, Esteban Giraldo Gonzales (Kolumbija | Colombia, 07:01)
  40. SEEPING BLUE, Deja Gordon (SAD | USA, 13:05)
  41. THE NARRATOR, Julia Trofimova (SAD | USA, 10:38)
  42. BLOCK A-10, Mario Manas (Ujedinjeno Kraljevstvo | UK, 06:52)
  1. ANGEL’S TRUMPET, Martinus Klemet (Estonija | Estonia, 2:26)
  2. HERE WE ARE, Dante Rustav (Kazahstan | Kazakhstan, 2:57)
  3. AFTER THE BEEP, Florian Bison (SAD | USA, 2:33)
  4. THE TUNNEL, Budimir Novaković (Srbija | Serbia, 2:42)
  5. ECO, Raúl Mancilla (Španija | Spain, 1:54)
  1. PRELUDE, Rick Niebe (Italija | Italy, 1:00)
  2. I’LL CALL YOU LATER, Maria Scutaru (Rumunija | Romania, 1:00)
  3. NEW YORK WITH IPHONE, Florencia Silva (SAD | USA, 0:50)
  4. QUARANTINE, Javier Fuenmayor (Španija | Spain, 1:00)
  5. ROOM, Irina Lokteva (Španija | Spain, 0:30)
  6. FAMILY VIEWS, Mikel Gil (Španija | Spain, 0:41)
  7. CRISIS, Cesare Maglioni (Španija | Spain, 1:00)
  8. SO IT GOES, Arjan Brentjes (Holandija | Netherlands, 1:00)

 

Организатор МЕЂУНАРОДНОГ ФЕСТИВАЛА КРАТКОГ ФИЛМА “КРАТКА ФОРМА”

је Установа за културу, уметност и ваншколско образовање Културни центар Горњи Милановац, Трг кнеза Михаила бр. 1, 32300 Горњи Милановац, Република Србија. (више…)