КРАТКИ ФИЛМ 2020.

  1. SVETLOSTI I SENKE, Rastko Ćirić (Srbija | Serbia, 10:18)
  2. ŽMURKE, Olja Pokrajac (Srbija | Serbia, 15:00)
  3. SMRT MAJKE JUGOVIĆA, Mihajlo Dragaš (Srbija | Serbia, 13:00)
  4. TRKIJA, Marija Vulić (Srbija | Serbia, 07:05)
  5. MALIŠAN, Danilo Bećković (Srbija | Serbia, 13:00)
  6. STARAC I KUTIJA, Miroslav Lj. Jelić (Srbija | Serbia, 12:00)
  7. DEV9T, Anamarija Matić (Srbija | Serbia, 13:45)
  8. THE EAR, Petr Skvortsov (Rusija | Russian Federation, 11:00)
  9. DELIVERY SERVICE, Vladimir Koptsev (Rusija | Russian Federation, 13:10)
  10. MY MOM IS (NOT) THE BEST, Irina Sadchikova (Rusija | Russian Federation, 13:00)
  11. THANK YOU, COACH!, Nikita Tarasov (Rusija / Russian Federation, 09:10)
  12. ODRASTI U MALO DRVO, Naomi Ribić (Hrvatska | Croatia, 05:40)
  13. JEŽ BODLJIKAVKO, Tihoni Brčić (Hrvatska | Croatia, 06:45)
  14. THEM, Robin Lochmann (Nemačka | Germany, 15:00)
  15. STUMBLING STONES, Reza Sam Mosadegh (Nemačka | Germany, 13:18)
  16. THE CLOCK STRIKES ONE, Fabian Gruber (Nemačka | Germany, 13:39)
  17. W, Stelios Koupetoris (Grčka | Greece, 06:00)
  18. BATHTUB BY THE SEA, Ole-André Rønneberg (Norveška | Norway, 14:45)
  19. STAY AWAKE, BE READY, An Pham Thien (Vijetnam | Vietnam, 14:07)
  20. IN THE NIGHT, Thibaut Buccellato (Francuska | France, 06:04)
  21. O28, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 05:18)
  22. BLACK LEAD, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 06:27)
  23. TROIS FRANCS SIX SOUS, grupa autora | group of authors (Francuska | France, 06:33)
  24. AN EXEPTIONAL DAY, Cedrick Spinassou (Francuska | France, 04:14)
  25. THE LAST OF THE LAST, Guillain Patrice (Francuska | France, 08:00)
  26. LAY THEM STRAIGHT, Robert Deleskie (Kanada | Canada, 10:33)
  27. GOLDEN MINUTES, Saulius Baradinskas (Litvanija | Lithuania, 10:13)
  28. COMMUNITY GARDENS, Vytautas Katkus (Litvanija | Lithuania, 15:00)
  29. FIRE ESTINGUISHER, Rodrigo Sopeña, Joana Solnado (Španija | Spain, 04:13)
  30. THE WOMAN OF THE HOUSE, Felipe Espinosa (Španija | Spain, 13:29)
  31. EDEN, Rodrigo Canet (Španija | Spain, 03:59)
  32. MATEO’S MOTHER, Aitor Arregi, Jose Mari Goenaga (Španija | Spain, 15:00)
  33. POLAROIDS. THE WAREHOUSE OF MEMORY, Josu Venero (Španija | Spain, 07:10)
  34. WHENCE COMES THE RAIN, Elio Quiroga (Španija | Spain, 04:01)
  35. MATCHES, Géza M. Tóth (Mađarska | Hungary, 11:25)
  36. SOFIA & MAX, Yuri D. Brown (Belgija | Belgium, 07:10)
  37. PAPER KITE, Assia Kovanova (Bugarska | Bulgaria, 08:20)
  38. ARCHIPAPER, Rafal Barnas (Poljska | Poland, 04:05)
  39. WHO COMES UP?, Esteban Giraldo Gonzales (Kolumbija | Colombia, 07:01)
  40. SEEPING BLUE, Deja Gordon (SAD | USA, 13:05)
  41. THE NARRATOR, Julia Trofimova (SAD | USA, 10:38)
  42. BLOCK A-10, Mario Manas (Ujedinjeno Kraljevstvo | UK, 06:52)